O nas

ZAWSZE PIĘKNY UŚMIECH

Zapraszamy Państwa do naszego salonu stomatologicznego D-Dent.Jesteśmy rodzinną firma istniejącą od ponad 20 lat. Powstała ona z myślą o stworzeniu miejsca, w którym w miłej i serdecznej atmosferze otrzymają Państwo usługi o jak najwyższej jakości. Nasi lekarze to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wykonujący swój zawód z zamiłowaniem i pasją, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

W pracy najważniejsze są dla nas

  • profesjonalizm
  • indywidualne podejście do pacjenta
  • delikatność i wyrozumiałość

Oferujemy kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną

Wierzymy, że kierując się tymi wartościami, stworzymy miejsce, w którym każdy pacjent może liczyć na profesjonalny i komfortowy sposób leczenia. Efektem tego będzie Państwa piękny uśmiech i zdrowe zęby, co sprawi nam największą satysfakcję. Oferujemy kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną dorosłych oraz dzieci. Posiadamy nowoczesny sprzęt i stosujemy sprawdzone materiały najwyższej jakości. Współpracujemy z doświadczonymi technikami dentystycznymi. Aby spełnić Państwa oczekiwania stale podnosimy swoje kwalifikacje i uczestniczymy w kursach i sympozjach
.

Przeglądy stomatologiczne w naszym gabinecie są bezpłatne. Gabinet przystosowany jest do leczenia osób niepełnosprawnych. Miła obsługa oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta jest naszym priorytetem.Wszystko dla Państwa wygody i zadowolenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadbajmy razem o Państwa uśmiech i zdrowie!

Profesjonalizm, jakość, nowoczesność leczenia to nasza dewiza, a zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów to efekt naszych działań. Praktyka D-DENT to miejsce realizacji naszej pasji, gdzie oferujemy, najwyższą do osiągnięcia, jakość zabiegów połączoną z najlepszym efektem estetycznym. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu lekarzy, zapewnia naszym Pacjentom leczenie stomatologiczne najtrudniejszych przypadków, z wykorzystaniem najnowocześniejszej wiedzy i zaawansowanej technologii. Wszystkie wizyty odbywają się w komfortowo i kompleksowo wyposażonych gabinetach, a zabiegi przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych.

stale podnosimy swoje kwalifikacje

i uczestniczymy w kursach zarówno w kraju, jak i za granicą