Strona www stworzona w kreatorze Medical PR

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 603 773 180 lub umów się online:

D-DENT

REJESTRACJA ON-LINE

Zadzwoń:

+48 603 773 180

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

Rejestracja

System AXIOM - implantologia

Implanty AXIOM powstały z myślą o Pacjentach oczekujących perfekcyjnej rekonstrukcji uzębienia. To dzieło inżynierii medycznej, opartej o kilkudziesięcioletnie doświadczenie i osiągnięcia naukowe. 

Producentem jest francusko-szwajcarska firma Anthogyr - światowy lider w implantologii. AXIOM jest gwarancją wysokiej jakości,  komfortu i bezpieczeństwa nad każdym etapie leczenia. 

Nasi lekarze, zajmujący się implantologią,  ukończyli najbardziej uznany w Polsce, zaawansowany 9 miesięczny kurs Practiculum Implantologii, w trakcie którego zdobyli praktyczne doświadczenie, ucząc się od wybitnych mentorów.

Doskonała rekonstrukcja uzębienia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Laser - biomodulacja

Dzięki laserowi SMART M PRO, jesteśmy w stanie prowadzić najbardziej skomplikowane zabiegi, z jeszcze większą precyzją. Leczenie jest bezinwazyjne, bardziej skuteczne oraz trwa znacznie krócej. 

Technologię laserową stosujemy m.in. w periodontologii, w endodoncji, w chirurgii, w stomatologii estetycznej i diagnostyce.

Biostymulacja laserem jest niezwykle skuteczna w leczeniu: nadwrażliwości szyjek zębowych, stanów zapalnych, podrażnień, obnażenia miazgi, leczenie przewlekłych i lekoopornych stanów zapalnych dziąseł i przyzębia, neuralgii nerwu trójdzielnego, zaburzeniach stawu skroniowo-żuchwowego oraz w foto aktywnej dezynfekcji.

Wsparcie procesów gojenia i odporności

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Skaner 3D - bezbłędna diagnostyka

Skaner wewnętrzustny Primescan marki Dentsply Sirona to innowacyjna cyfrowa technologia, dzięki której osiągamy doskonałe rezultaty diagnostyczne, precyzyjne modele 3 D dla protetyki oraz pełną kontrolę poszczególnych etapów leczenia.

Primescan uznaje się za najdokładniejsze urządzenie na świecie, gdzie każdy skan zostaje odwzorowany w 100%. Pobranie cyfrowego wycisku za pomocą skanera jest szybkie i komfortowe dla Pacjenta, zwłaszcza jeśli porównamy ten proces ze stosowaniem tradycyjnych mas wyciskowych. 

Dzięki tej technologii, proces odbudowy protetycznej zębów jest możliwy z dnia na dzień.

Natychmiastowa wizualizacja efektów leczenia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

VECTOR - leczenie i profilaktyka paradontozy

Vector to innowacyjne, bezinwazyjne urządzenie do leczenia chorób przyzębia metodą ultradźwiękową. To sprawdzona i delikatna terapia, lecząca i zapobiegająca paradontozie. 

Vector oczyszcza głębokie kieszonki przyzębia, usuwa złogi, nie powodując podrażnień i nie uszkadzając tkanek miękkich lub powierzchni korzenia. Delikatnie i skutecznie usuwa bakterie oraz biofilm. Jest skuteczny nawet w obszarach trudnych anatomicznie. To największa z możliwych ochrona tkanki regeneracyjnej.

Często stanowi jedyne rozwiązanie dla Pacjentów o dużej nadwrażliwości, kiedy nie można przeprowadzić tradycyjnej higienizacji.

Nowatorskie leczenie chorób dziąseł

ZAREZERWUJ ZABIEG

Endodoncja pod mikroskopem

Pracujemy na światowej klasy mikroskopie CARL ZEISS EXTARO 300, który daje rewolucyjne możliwości skutecznego leczenia.

Lekarz dokładnie widzi wnętrze kanałów, dzięki czemu może precyzyjnie opracować wszystkie struktury, nawet te o nietypowej budowie anatomicznej. Ponadto, pozwala na wykrycie dodatkowych kanałów, które wcześniej przez innych dentystów mogły zostać niezidentyfikowane. Umożliwia wizualizację obrazów o wysokim kontraście z zachowaniem naturalnych kolorów i oświetlenia tam, gdzie jest ono niezbędne.

Dzięki temu jesteśmy w stanie uratować zęby, w przeszłości skazane na usunięcie. 

Nowoczesne metody leczenia kanałowego

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

The Wand to sterowany komputerowo, ekspercki system do bezbolesnego podawania wszystkich znieczuleń miejscowych w stomatologii. Pracę lekarza ułatwia system nawigacji dźwiękowej i wizualnej – system diod kontrolnych oraz instrukcje głosowe. 

Lek znieczulający podawany systemem Wand jest lepiej wchłaniany przez tkanki, więc bardziej skuteczny w porównaniu do znieczulenia tradycyjnego. Tempo aplikacji jest sterowane komputerowo, a płyn wprowadzany do tkanek jest na bieżąco absorbowany. 

Lekarz może wygodniej i bezpieczniej podać wymaganą dawkę znieczulenia i od razu rozpocząć leczenie. Nie trzeba czekać na działanie zaaplikowanego środka.

Komputerowe znieczulenie

  The Wand - leczenie bez bólu 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dzień dobry w centrum nowoczesnej stomatologii

Jesteś w dobrym miejscu

D-DENT

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Nowoczesne technologie stosowane w naszym centrum, zapewniają skuteczność leczenia oraz komfort naszych Pacjentów.