Nowoczesne technologie stosowane w naszym centrum stomatologicznym w Sopocie, zapewniają skuteczność leczenia oraz komfort Pacjentów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

D-DENT

Jesteś w dobrym miejscu

Dzień dobry w centrum nowoczesnej stomatologii

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

  The Wand - leczenie bez bólu 

Komputerowe znieczulenie

W naszych gabinetach stosujemy sterowane komputerowo, systemy do bezbolesnego podawania znieczuleń. Pracę lekarza ułatwia system nawigacji dźwiękowej i wizualnej – system diod kontrolnych oraz instrukcje głosowe. Lek znieczulający podawany systemem komputerowym jest lepiej wchłaniany przez tkanki, więc bardziej skuteczny w porównaniu do znieczulenia tradycyjnego. Tempo aplikacji jest sterowane komputerowo, a płyn wprowadzany do tkanek jest na bieżąco absorbowany. 

Lekarz może wygodniej i bezpieczniej podać wymaganą dawkę znieczulenia i od razu rozpocząć leczenie. Nie trzeba czekać na działanie zaaplikowanego środka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nowoczesne metody leczenia kanałowego

Pracujemy na światowej klasy mikroskopie, który daje  możliwości skutecznego leczenia.

Lekarz dokładnie widzi wnętrze kanałów, dzięki czemu może precyzyjnie opracować wszystkie struktury, nawet te o nietypowej budowie anatomicznej. Ponadto, pozwala na wykrycie dodatkowych kanałów, które wcześniej przez innych dentystów mogły zostać niezidentyfikowane. Umożliwia wizualizację obrazów o wysokim kontraście z zachowaniem naturalnych kolorów i oświetlenia tam, gdzie jest ono niezbędne.

Dzięki temu jesteśmy w stanie uratować zęby, w przeszłości skazane na usunięcie. 

Endodoncja pod mikroskopem

ZAREZERWUJ ZABIEG

Nowatorskie leczenie chorób dziąseł

Vector to innowacyjne, bezinwazyjne urządzenie do leczenia chorób przyzębia metodą ultradźwiękową. To sprawdzona i delikatna terapia, lecząca i zapobiegająca paradontozie. 

Vector oczyszcza głębokie kieszonki przyzębia, usuwa złogi, nie powodując podrażnień i nie uszkadzając tkanek miękkich lub powierzchni korzenia. Delikatnie i skutecznie usuwa bakterie oraz biofilm. Jest skuteczny nawet w obszarach trudnych anatomicznie. To największa z możliwych ochrona tkanki regeneracyjnej.

Często stanowi jedyne rozwiązanie dla Pacjentów o dużej nadwrażliwości, kiedy nie można przeprowadzić tradycyjnej higienizacji.

VECTOR - leczenie i profilaktyka paradontozy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Natychmiastowa wizualizacja efektów leczenia

Dzięki skanerowi wewnątrzustnemu, osiągamy pożądane rezultaty diagnostyczne, precyzyjne modele 3 D dla protetyki oraz pełną kontrolę poszczególnych etapów leczenia.

Każdy skan zostaje odwzorowany w 100%. Pobranie cyfrowego wycisku za pomocą skanera jest szybkie i komfortowe dla Pacjenta, zwłaszcza jeśli porównamy ten proces ze stosowaniem tradycyjnych mas wyciskowych. 

Dzięki tej technologii, proces odbudowy protetycznej zębów jest możliwy z dnia na dzień.

Skaner 3D - bezbłędna diagnostyka

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wsparcie procesów gojenia i odporności

Dzięki technologii laserowej, jesteśmy w stanie prowadzić  skomplikowane zabiegi, z jeszcze większą precyzją. Leczenie jest bezinwazyjne, bardziej skuteczne oraz trwa znacznie krócej. 

Technologię laserową stosujemy m.in. w periodontologii, w endodoncji, w chirurgii, w stomatologii estetycznej i diagnostyce.

Biostymulacja laserem jest niezwykle skuteczna w leczeniu: nadwrażliwości szyjek zębowych, stanów zapalnych, podrażnień, obnażenia miazgi, leczenie przewlekłych i lekoopornych stanów zapalnych dziąseł i przyzębia, neuralgii nerwu trójdzielnego, zaburzeniach stawu skroniowo-żuchwowego oraz w foto aktywnej dezynfekcji.

Laser - biomodulacja

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Doskonała rekonstrukcja uzębienia

Implanty powstały z myślą o Pacjentach oczekujących perfekcyjnej rekonstrukcji uzębienia. To dzieło inżynierii medycznej, opartej o kilkudziesięcioletnie doświadczenie i osiągnięcia naukowe. 

Stosujemy implanty francusko-szwajcarskiej firmy.

Nasi lekarze, zajmujący się implantologią,  ukończyli uznany w Polsce, zaawansowany 9 miesięczny kurs Practiculum Implantologii, w trakcie którego zdobyli praktyczne doświadczenie, ucząc się od wybitnych mentorów.

Implantologia

OPINIE O NAS

Zadzwoń: +48 603 773 180 

lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja

Umów się na wizytę

Gabinety stomatologiczne w Sopocie

Zadzwoń:

+48 603 773 180

lub umów się online:

REJESTRACJA ON-LINE

Centrum Nowoczesnej Stomatologii

Strona www stworzona w kreatorze Medical PR

zdjęcia kadry oraz wyposażenia placówki D-Dent - So Blue Sky

zdjęcia na stronie głównej / nagłówek - obraz autorstwa Nakaridore na Freepik

Leczymy.

Implantologia

Protetyka

Bóle stawowe

Nadwrażliwość

Wady zgryzu

Paradontoza

Leczenie kanałowe

Ból zęba

Firma.

Kontakt

Bezpieczeństwo

Blog

Cennik

Technologie

Nasi specjaliści

Oferta.

Implantologia

Protetyka

Profilaktyka

Diagnostyka

Rehabilitacja stawu skron.-żuchw.

Leczenie bruksizmu

Wybielanie zębów

Ortodoncja

Chirurgia stomatologiczna

Periodontologia

Endodoncja

Stomatologia dziecięca

Stomatologia zachowawcza

Leczenie bez bólu