Strona www stworzona w kreatorze Medical PR

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 603 773 180 lub umów się online:

D-DENT

REJESTRACJA ON-LINE

Zadzwoń:

+48 603 773 180

lub umów się online:

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Umów się na wizytę

Rejestracja

Profilaktyka

Naszym Pacjentom rekomendujemy regularne (co 6 mc.) przeglądy uzębienia, co zecydowanie wpływa na wyprzedzenie choroby zębów i przyzębia. Oferujemy również zabiegi profilaktyczne, np. znoszenie nadwrażliwości szyjek zęb., higienizację, lakierowanie zębów, lakowanie, leczenie zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego. 

Nasi Pacjenci szczególnie polubili zabieg Vector, który  skutecznie zapobiega i leczy choroby przyzębia. To bezinwazyjna i komfortowa metoda, pozwalająca na precyzyjne i bezpieczne usunięcie złogów, kamienia i bakterii. Już po pierwszym zabiegu, nasi Pacjenci odczuwają poprawę stanu przyzębia.

Skuteczne zapobieganie chorobom zębów i przyzębia

UMÓW SIĘ NA ZABIEG

Diagnostyka

D-Dent korzysta z osiągnięć technologicznych, dzięki którym, również w diagnostyce otrzymujemy mniejszą inwazyjność i większą skuteczność. 

Oprócz radiowizjografii, która pozwala na dokładną ocenę stanu uzębienia i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż wykonywanie zdjęć RTG na kliszy, w naszym centrum stosujemy skaner wewnątrzustny - niezawodny i precyzyjny w diagnostyce, niezastąpiony w protetyce. Nasz skaner precyzyjnie odwzorowuje obraz jamy ustnej i pozwala na uniknięcie nieprzyjemnych wycisków, co czyni naszą diagnostykę bardziej komfortową i bezstresową dla naszych Pacjentów.

Wszystkie badania w jednym miejscu

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Rehabilitacja stawu skroniowo-żuchwowego

Terapię rehabilitacyjną zalecamy Pacjentom, odczuwającym dolegliwości w obrębie stawu skron.-żuchw.: zgrzytają zębami (bruksizm), odczuwają ból podczas jedzenia czy ziewania, mają migreny, występują trzaski podczas otwierania ust, odczuwają szum w uszach; czasami występują zawroty głowy i problemy z widzeniem.

Rehabilitacja stomatologiczna doskonale wspiera proces leczenia, ponieważ normalizuje napięcia w tkankach miękkich, przywraca prawidłową ruchomość w obrębie stawu. Obejmuje ona terapię manualną, kinezyterapię, ćwiczenia oraz zabiegi fizykalne np. laseroterapię, terapię ultradźwiękami, czy jonoforezę. 

Skuteczne terapie manualne

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Leczenie bruksizmu

W D-DENT wykorzystujemy ekspercką, popartą certyfikatami wiedzę dotyczącą chorób okluzyjnych, w wyniku których mamy do czynienia m.in. ze startymi zębami lub widzimy, że mięśnie łączące żuchwę ze szczęką są zbyt napięte, występują też problemy w stawie skroniowo-żuchwowym. 

Nasi lekarze analizują dokładnie każdy przypadek, aby określić czy dane dolegliwości są spowodowane właśnie  bruksizmem.   W leczeniu bruksizmu oraz innych chorób okluzyjnych, stosujemy leczenie stomatologiczne, ortodontyczne, relaksację, czasami terapię behawioralną, w zależności od zmian i zaawansowania dolegliwości. 

Trafna diagnoza to podstawa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wybielanie zębów

Dobór metody wybielania poprzedzony jest dokładnym badaniem i dostosowany do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Oferujemy różne techniki, np.: wybielanie laserem, pozwalające uzyskać efekt już po jednej wizycie, przy jednoczesnej minimalizacji nadwrażliwości pozabiegowej. Jeśli chcemy rozjaśnić zęby w domu, oferujemy metodę nakładkową, polegającą na stosowaniu na noc indywidualnych nakładek ze specjalistycznym żelem. 

Wszystkie metody stosowane w D-DENT są bezpieczne. Może wystąpić krótkotrwała nadwrażliwość zębów na ciepłe i zimne bodźce. Wówczas aplikujemy preparaty, które redukują ją do minimum.

Pod kontrolą specjalistów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Ortodoncja

W leczeniu ortodontycznym, wielu Pacjentom polecamy innowacyjne nakładki PRO SMILE. 

Są to przezroczyste aparaty korekcyjne przesuwające zęby w pożądanym kierunku. Możecie je zdejmować w dowolnym momencie, bez konieczności wizyty u dentysty.

Niewidoczne nakładki wyprostują zęby, nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z noszeniem tradycyjnego aparatu ortodontycznego, Zęby nie tylko zostaną wyprostowane, ale też skraca się czas leczenia. Za pomocą tych nakładek,  szybko skorygujemy niewielkie i średnie niedoskonałości. Czas leczenia zależy od danego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

Innowacyjne rozwiązania

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Implantologia

Implanty zębowe dają możliwość odbudowy utraconego zęba, który będzie wyglądał jak naturalny. To rozwiązanie dla osób, które utraciły jeden, parę, a nawet wszystkie zęby. Implanty w pełni chronią nasze pozostałe zęby przed zaburzeniami funkcjonalnymi oraz przed uszkodzeniami. Zapobiegają zanikowi tkanki kostnej, co ma miejsce w przypadku utraty zębów. Ponadto nie zaburzają działania kubków smakowych, co ma miejsce w przypadku tradycyjnych protez zębowych. 

Naszym Pacjentom rekomendujemy leczenie implantologiczne na implantach AXIOM, francusko-szwajcarskiej firmy ANTHOGYR. 

Nowe standardy w implantologii i protetyce.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Protetyka

Po utracie zębów naturalnych lub po ich rozległym uszkodzeniu,  leczenie protetyczne staje się „kołem ratunkowym” dla utrzymania młodego wyglądu i pięknego uśmiechu. 

W D-DENT, stosując najnowsze technologie, m.in. protetykę cyfrową 3D, wszelkie uzupełnienia i odbudowy są perfekcyjnie dopasowane do stanu uzębienia Pacjenta.

Wśród różnych technik, stosujemy uzupełnienia protetyczne stałe, m.in: korony porcelanowe i cyrkonowe, mosty, wkłady koronowo- korzeniowe, licówki, implanty oraz uzupełnienia protetyczne ruchome: protezy acetalowe, protezy szkieletowe ,protezy akrylowe, szyny okluzyjne. 

Odzyskanie radości z uśmiechu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Chirurgia stomatologiczna

Zabiegi chirurgiczne poprzedzone są specjalistyczną konsultacją i diagnostyką . Wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, przy zachowaniu pełnej aseptyki pola zabiegowego. Leczenie obejmuje m.in: ekstrakcje zębów, chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych, resekcję wierzchołków korzeni, podcinanie wędzidełek, przeszczepy kości własnej, sterowaną regenerację kości.

W D-DENT wszystkie zabiegi wykonujemy w sposób atraumatyczny, bezboleśnie, redukując inwazyjność do minimum. Stosujemy najnowocześniejsze, sterowane komputerowo znieczulenia, dzięki którym nasi Pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. 

Zabiegi bez bólu i stresu

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Periodontologia

Profesjonalna higienizacja - oczyszczenie zębów z kamienia i wygładzenie powierzchni korzeni jest niezbędne  w leczeniu paradontozy.

W przypadkach trudnych, z powodu występowania głębokich kieszeni, wykonywane są zabiegi zw. kiretażami, w  celu likwidacji zapalenia. W zaawansowanej paradontozie, stosowane są zabiegi odtwarzające zanikłą kość. Ma to znaczenie, gdy mimo wyleczenia zapalenia, zęby są ciągle niestabilne i rozchwiane. Gdy rozchwianie zębów jest znaczne, ruchomość tę likwiduje się zabiegiem zw. szynowaniem.

Ogromnym wsparciem terapeutycznym jest zabieg VECTOR, który polecamy naszym Pacjentom.

Leczenie chorób dziąseł

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Endodoncja

Nasi specjaliści podejmują się ratowania zębów, często wcześniej zakwalifikowanych do usunięcia. 

Mamy ogromne doświadczenie i profesjonalną wiedzę, którą rozwijamy, aktywnie uczestnicząc w sympozjach i zjazdach naukowych. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie - mikroskopie CARL ZEISS. Dzięki temu, leczenie endodontyczne jest bezpieczne i komfortowe dla naszych Pacjentów. Często jest jedynym sposobem na uratowanie zęba. Jeśli takie leczenie nie zostanie wykonane we właściwym czasie, konieczne może być usunięcie zęba, ponieważ jego obecność w organizmie niesie za sobą ryzyko poważnych powikłań.

Leczenie pod mikroskopem

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stomatologia dziecięca 

Niezwykle ważne jest dla nas to, aby nasze pociechy były objęte profesjonalną opieką stomatologiczną już od najmłodszych lat, dlatego dużą wagę przykładamy do edukacji i wizyt adaptacyjnych, które są niezbędne przed podjęciem właściwego leczenia. 

Dla dzieci wizyta u stomatologa to kolejny etap poznawania świata – odkrywania czegoś nowego, dlatego kluczem do wzajemnej współpracy jest zdobycie zaufania maluchów oraz okazanie im dużo cierpliwości i wyrozumiałości.

Nasi najmłodsi Pacjenci nie boją się wizyty u dentysty, ponieważ doświadczają bezbolesnego leczenia w miłej i opiekuńczej atmosferze. 

Indywidualne podejście do dziecka

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Stomatologia zachowawcza

Usługi w zakresie stomatologii zachowawczej to przede wszystkim zapobieganie próchnicy oraz leczenie zmian nią wywołanych. Próchnica jest chorobą bakteryjną polegającą na demineralizacji i rozpadzie twardych tkanek zęba, nieleczona prowadzi niestety do utraty zęba.

Leczymy zęby w taki sposób, aby zachować ich najbardziej naturalny kształt i kolor oraz przywrócić w pełni właściwe funkcje w jamie ustnej. 

W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejsze metody oraz materiały kompozytowe najwyższej jakości, co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem naszych lekarzy daje długotrwałe i estetyczne uzupełnienia.

Nowoczesne metody leczenia

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

W D-DENT leczymy kompleksowo wszelkie dolegliwości i schorzenia stomatologiczne, dbając o to, aby wizyty i zabiegi zarówno naszych dorosłych, jak i najmłodszych Pacjentów, odbywały się bez bólu i bez stresu. Wśród sprawdzonych metod, stosujemy najnowocześniejsze systemy: np. The WAND - komputerowe znieczulenie, które jest komfortowe, bezstresowe i niezwykle skuteczne oraz DENTAPEN - bezprzewodowe znieczulenie komputerowe, które działa wyjątkowo precyzyjnie i również jest całkowicie bezbolesne. 

Te wyjątkowe technologie pomagają wygodnie i bezpiecznie podać wymaganą dawkę znieczulenia i od razu rozpocząć leczenie.

Nasi Pacjenci nie boją się wizyty u dentysty.

Leczenie bez bólu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dzień dobry w centrum nowoczesnej stomatologii

Jesteś w dobrym miejscu

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

D-DENT

Nasze usługi obejmują wszechstronne leczenie stomatologiczne, od profilaktyki, diagnostyki, po specjalistyczne zabiegi.